Ota yhteyttä

 SKI BUS AIKATAULU / SKI BUSTIMETABLE

 25.11.2016- 01.05.2017

 24.-25.12.2016 POIKKEUS AIKATAULU 24.12.2016

 

9:00               IVALO BUS STATION

9:25               SIULA SHOPPING CENTRE

9:30               HOLIDAY CLUB

9:40               SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

9:40               LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:45               SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

9:50               LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

9:50               SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

09:55             HOLIDAY CLUB

10:00             KUUKKELI SHOPPING CENTRE

10:10             SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

10:15             KAKSLAUTTANEN

10:25             KIILOPÄÄ/ FELL CENTRE

10:35             KAKSLAUTTANEN

10:40             SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

X                   LAANIPALONTIE ROAD

10:50             HOLIDAY CLUB

10:55             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

10:55             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:00             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

11:05             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:05             SANTAS HOTEL TUNTURIHOLIDAY CLUB

11:10             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

11:25             KAUNISPÄÄ HUIPPU

11:35             HOLIDAY CLUB

11:40             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:40             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:45             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

11:50             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

11:50             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

11:55             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

12:05             KAUNISPÄÄN HUIPPU

X                   SIULA SHOPPING CENTRE

12:15             HOLIDAY CLUB

12:20             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

12:20             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

12:25             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT (Lunch break)

13:15             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

13:20             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:20             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

13:25             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

13:35             KAUNISPÄÄN HUIPPU

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

13:45             HOLIDAY CLUB

13:50             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACS

13:50             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

13:55             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

14:00             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:00             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:05             HOLIDAY CLUB

14:15             SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

14:25             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:25             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:30             HOLIDAY CLUB

14:40             KAUNISPÄÄN HUIPPU

X                   SIULA SHOPPING CENTRE

14:45             HOLIDAY CLUB

14:50             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

14:50             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

14:55             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:00             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:00             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:10             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

15:20             KAUNISPÄÄN HUIPPU

X                   SIULA AND KUUKKELI SHOPPING CENTRES

15:30             HOLIDAY CLUB

15:35             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

15:35             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

15:40             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

15:55             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

16:00             KAUNISPÄÄN HUIPPU

16:10             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

16:10             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

16:15             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI SHOPPING CENTRE

16:25             SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

16:30             KAKSLAUTTANEN  

16:40             KIILOPÄÄ / FELL CENTRE

16:50             KAKSLAUTTANEN 

16:55             SAVOTTAKAHVILA, LAANILA

17:00             HOLIDAY CLUB

17:05             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:05             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:10             SAARISELKÄ SKI & SPORT RESORT

17:15             LAPLAND HOTEL RIEKONLINNA

17:15             SANTAS HOTEL TUNTURI / SKIING TRACKS

17:20             HOLIDAY CLUB

X                   KUUKKELI AND SIULA SHOPPING CENTRES

17:50             IVALO BUS STATION

 

X= Pysähtyy tarvittaessa / Stops if required

Kaikki oikeudet muutoksiin pidätetään. All rights reserved.


Päivälippu välillä Saariselkä-Kiilopää-Laskettelukeskus 5 €.

Day ticket between Saariselkä-Kiilopää-Ski Centre 5 €.

 

 

 

 

Saariselän SkiBus